Делегація з Фінляндії відвідала Житомир » Новини Житомира
 
 


Делегація з Фінляндії відвідала Житомир

Автор: news_maker від 14-04-2019, 23:22, переглядів: 846

Делегація з Фінляндії відвідала Житомир

9 квітня, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юхою Віртаненом разом з головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем, а також представниками компаній з фінським капіталом.

«З Фінляндією маємо тісні торговельні зв’язки – у минулому році ми збільшили експорт до Фінляндії текстилю та імпорт паперу. Але, на жаль, на території області не маємо фінських інвестицій. Тому ми готові до співпраці, щоб на Житомирщині з’явилися підприємства з фінським капіталом. Ми тісно працюємо з інвесторами, для нас важливо, якщо інвестор готовий працювати, платити податки і створювати робочі місця», – зазначив Ігор Гундич.

«В першу чергу хочу подякувати, Фінляндії за фонд НЕФКО, тому що з даним фондом ми реалізуємо декілька проектів на території міста Житомира: утеплення шкіл та садочків; заміна освітлення на світлодіодне. Житомир зараз співпрацює зі світовим банком по модернізації водоканалу, з європейським банком реконструкцій та розвитку по оновленню комунального автопарку. Тільки за останні декілька років, кредитних ресурсів ми залучили на 120 млн. євро, з них 25 млн. це тільки грантові ресурси, - зауважив Сергій Сухомлин.

За словами Юхи Віртанена, Фінляндія зараз підтримує Нову українську школу – 6 млн євро на 4 роки. Також важливим напрямком співпраці є підтримка проектів з енергозбереження, зокрема, через фонд НЕФКО, з яким співпрацює і місто Житомир у напрямку модернізації дошкільних навчальних закладів.

Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці.

Представники компаній «Oріон Фарма» (фармацевтична компанія) та ТОВ «Карготек Україна» (постачання обладнання для вантажівок) розповіли про можливі спільні проекти на території області.

За результатами зустрічі найближчим часом відбудеться міні-форум з представниками фінських компаній, аби розглянути їхні пропозиції, надати їм інформацію про можливі напрямки співпраці з Житомирщиною.

Делегація з Фінляндії відвідала Житомир
Делегація з Фінляндії відвідала Житомир
Делегація з Фінляндії відвідала Житомир

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: