Алеї магнолій та троянд з’явилися на території Центру вертебрології та реабілітації на Житомирщині.
Висаджували дерева та кущі, 13 квітня, у день загальнообласної толоки Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова ОДА Ігор Гундич, волонтери та працівники Центру.
«Благоустрій навколо такого закладу є дуже важливим. Гарна природа, сучасний центр. Коли розцвітуть магнолія, троянди, вони радуватимуть людей і повертатимуть їх до життя Сьогодні і ця акція, і цей центр показує співпрацю центрального рівня та місцевої влади», – наголосив Геннадій Зубко.
«Толока сьогодні проходить на всій території області. У кожному районі ми прибираємо, садимо кущі і дерева. Чому у Центрі вертебрології? Тому що це той символ змін, який з’явився в області у минулому році, і є одним з небагатьох державних закладів такого типу, де надається допомога учасникам АТО. Ми хочемо, щоб вони відчували себе тут комфортно, тому благоустрій теж має подобатися. Магнолії і троянди будуть надихати тих, хто тут працює і проходить реабілітацію», – зазначив Ігор Гундич.
«Волонтери – це поклик серця, де потрібні – там і з’являємося. Як позвали – всі знають, що треба йти, рятувати природу, людей, допомагати владі. Тому що всі вміють на владу кричати, а давайте допоможемо. Волонтери варті своєї роботи, з’явилися і зробили», – додала волонтер Олена Кашперко.
Висадили на території Центру алею з 10 магнолій, троянди та туї.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...