Цьогоріч у Житомирі пройшла наймастабніша Вишивана хода до Всесвітнього дня вишиванки.
Більше двох тисяч людей у національному вбранні пройшли, 16 травня, від Майдану Соборного по вулиці В. Бердичівській до головної пішохідної вулиці міста - Михайлівської.
Особливістю вишиваної ходи цього року стала участь у ній представників національно-культурних товариств та творчих колективів міста, які своїми творчими здобутками презентують культурні надбання багатонаціональної громади Житомира не лише в Україні, але й далеко за її межами.
До дійства долучалися житомирський міський голова Сергій Сухомлин, депутати, духовенство, представники різних національностей, діти, дорослі та усі бажаючі.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...