Історія виникнення офісного паперу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Історія виникнення офісного паперу

Автор: news_maker от 19-05-2019, 17:11, Переглядів: 691

Історія виникнення офісного паперу

У сучасному світі, де нашу уяву постійно вражають нові досягнення науки, ми навіть не звертаємо уваги на речі, які міцно увійшли в наше життя. Наприклад, папір. Наше життя зараз неможливо навіть уявити без паперової продукції, яка має широкий спектр застосування. На ній друкують книги, газети, зошити, використовують для малювання. Застосовують в медицині, електротехніці, в промисловому виробництві. Одноразовий посуд, паперові серветки, шпалери і багато іншого - все це вироби з паперу.

Перш ніж папір став таким, яким ми звикли його бачити, він пройшов тривалий шлях. З яких матеріалів його тільки не виробляли: з соломи, листя, кори дерев, тканини та ін. Для цього сировину поміщали в посуд, подрібнювали, розводили водою поки не утворювалися окремі волокна. Отриману суміш наносили на відповідну пористу поверхню і давали можливість піти зайвій рідині.

І лише через багато часу в 105 році н. е. в Китаї був винайдений папір за складом схожий на сучасний. Його виробляли з бавовни, з проклеюванням в масі. Після чого був тривалий і важкий шлях по світу і по вдосконаленню виробництва. І лише в 1803 році у Великобританії була встановлена ​​перша папероробна машина. Але ж писемність виникла набагато раніше паперу. Ще 4000 років тому стародавні єгиптяни винайшли матеріал для письма, для чого використовували стебла папірусу. У Стародавньому Китаї писали на дощечках з бамбука або на шовку.

Але повернемося унаш час. Не дивлячись на всюдисущий прогрес і навіть появу електронних документів паперових носіїв і досі дуже багато. Робота сучасного офісу завжди супроводжується необхідністю друкувати документи у великій кількості. Найчастіше для друку використовуються стандартні аркуші формату А4, який на сьогодні є найбільш практичним для застосування і зберігання.

Сучасні технології дозволили виробникам досягти високої якості продукції, що зробило його білосніжним або кольоровим, щільним чи тонким, при цьому міцним та еластичним. Товщина аркуша А4 становить приблизно 0,102 мм, що дорівнює товщині леза. Високоякісний папір прекрасно підходить для письма. А також не тільки забезпечує відмінний друк на різних видах друкарського устаткування, але і допомогає продовжити термін його експлуатації.

На сайті інтернет-магазину ви можете з легкістю придбати офісний папір високої якості. Вас очікує приємний сюрприз у вигляді асортименту та цін.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: