Запчастини для побутової техніки – друге життя холодильників та пральних машин » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Запчастини для побутової техніки – друге життя холодильників та пральних машин

Автор: news_maker от 27-02-2020, 12:42, Переглядів: 928

Запчастини для побутової техніки – друге життя холодильників та пральних машин

Обслуговування побутової техніки виконувати просто, якщо у вільному доступі є потрібні деталі та комплектуючі. Поламаний компресор, порваний ущільнювач чи несправний підшипник не стануть на заваді до відновлення роботи холодильника, пральної машини чи кухонного комбайну. Вийти з ладу техніка може через зміни напруги у мережі, порушення правил експлуатації або просто закінчився амортизаційний термін деталей. Це не критично. Всі функції можна відновити. Неможливо це зробити тільки в одному випадку, коли техніка згоріла і ремонту не підлягає.

Що найчастіше купують із запчастин

Більшість людей скажуть, що найпопулярнішою технікою є холодильник, пральна машина та пилосос. Але до цього варто додати ще кухонну плиту, фен, микрохвильову піч. Найчастіше до сервісів звертаються саме з ними. Якщо у холодильника втрачена здатність до герметичного закривання дверей, в камері не будет підтримуватись оптимальна температура для зберігання продуктів. Морозилка в такому випадку теж стане причиною створення навантаження на компресор, який намагатиметься поновити показники. Заміна ущільнювача може вирішити ці проблеми. Різноманітни фільтри, вимикачі, сенсори, трансформатори, модулі керування – для холодильників це завжди потрібні деталі. На сайті https://ua.spparts.com.ua/ в режимі 24/7 є в наявності запчастини до побутової техніки будь-якого різновиду. Найчастіше звертаються також за такими деталями:

- до пральних машин (манжети люків, нагрівальні ТЕНи, двигуни, помпи, реміні, термостати);
- мікрохвильовок (запобіжники, клавіатурні мембрани, захисні екрани, магнетрони);
- кондиціонерів (фільтри, вентилятори, двигуни, компресори, датчики, конденсатори);
- бойлерів (аноди, ТЕНи, терморегулятори, фланці, термостати).

Чи варто ремонтувати дрібну побутову техніку

Викинути поламаний чайник або фен і придбати новий екземпляр не складає труднощів, але питання раціональності такого рішення викликає сумніви. Не завжди технічні проблеми є настільки фатальними. Улюблену вафельницю, міксер, кухонний комбайн, кавоварку або хлібопіч можна відремонтувати. Це зазвичай дешевше, ніж іти за новою технікою. Тільки у складних випадках із платами електронного управління це може бути недоречно. Розбились банки від йогуртниці, тріснув контейнер для води у чайника, зламався паровий клапан до праски або перестала працювати муфта в блендері – це дрібниці, які легко можна вирішити разом з майстром.

Дрібна чи велика побутова техніка – кожен випадок треба розглядати індивідуально. Придбати запчастини не є складним завданням. Головне – знайти сервісний центр, який зможе впоратись як з елітним холодильником, так і з невеликою кавомолкою. Обирайте надійних постачальників запчастин та комплектуючих, тоді все у вас буде працювати і допомогати робити повсякденне життя легшим.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: