Поліція склала 46 протоколів про порушення карантину на Житомирщині » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Поліція склала 46 протоколів про порушення карантину на Житомирщині

Автор: news_maker от 31-03-2020, 12:55, Переглядів: 617

Поліція склала 46 протоколів про порушення карантину на Житомирщині

Правоохоронці продовжують проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу серед населення, власників та працівників торгівельних закладів, перевізників тощо. Станом на 10.00 31 березня за порушення правил щодо карантину поліцейськими складено 46 адміністративних протоколів.

До складу рейдових груп, окрім поліцейських, входять військовослужбовці, представники органів місцевого самоврядування та санітарно-карантинних підрозділів МОЗ.

Правоохоронці забезпечують публічну безпеку та правопорядок, перевіряють ринки і торгівельні центри, звертаючи увагу на роботу навіть дрібних крамниць та кіосків у населених пунктах області. Вони проводять роз’яснювальну роботу з відвідувачами, власниками та працівниками таких закладів, нагадуючи про необхідність дотримання обмежень, встановлених урядом.

Відтак, у першу чергу, звертають увагу на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання під час роботи, кількість покупців у приміщеннях та дотримання ними дистанції, можливість скористатися засобами для дезінфекції та виконання інших, встановлених законодавством, вимог по запобіганню поширенню коронавірусу.

Станом на ранок 31 березня поліцейські оформили 46 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Найбільше - у Житомирі (21) та Житомирському районі (6), а також Бердичеві (7) та Новограді-Волинському (4). Нагадаємо, що за таке правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень і на посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень.

Відтак поліцейські закликають громадян відповідально ставитися до вимог обмежень на період карантину та дотримуватися всіх рекомендацій МОЗ по запобіганню зараженню та поширенню коронавірусу: залишайтеся вдома, обмежте контакти з іншими людьми, використовуйте засоби індивідуального захисту, а у разі ознак захворювання – одразу звертайтеся до лікаря. Будьте здорові!Поліція склала 46 протоколів про порушення карантину на Житомирщині
Поліція склала 46 протоколів про порушення карантину на Житомирщині

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: