Житомирщина від благодійників отримала сучасну систему для ПЛР-діагностики COVID-19 » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирщина від благодійників отримала сучасну систему для ПЛР-діагностики COVID-19

Автор: news_maker от 15-04-2020, 19:11, Переглядів: 455

Житомирщина від благодійників отримала сучасну систему для ПЛР-діагностики COVID-19

В обласному лабораторному центрі вже встановлена та працює нова французька сучасна система CFX96 для виконання діагностики інфекційних захворювань. Ця система дозволить здійснювати ще більше тестувань на виявлення коронавірусу у жителів області. Апарат для Житомирщини придбала корпорація «АТБ» у рамках допомоги у боротьбі з COVID-19.

Система CFX96 – це передовий апарат для найшвидшого і високоточного визначення коронавірусної інфекції. Він дозволяє лише за дві години перевірити близько 90 осіб.

Сучасну систему для ПЛР-діагностики в лабораторному центрі після встановлення та перевірки одразу ж запустили в роботу. І вже в перший день на цьому апарату провели 24 ПЛР-дослідження.

У компанії «АТБ» повідомляють, що це флагманська, високопродуктивна система, яка дозволяє проводити ПЛР-діагностику і мультиплексний аналіз в реальному часі.

«Ми вдячні за допомогу нашому лабораторному центру. Раніше працювали на двох вже застарілих апаратах, яким виповнилось по 12 років. Тепер маємо нагоду проводити дослідження на новітній системі, лише залишається проблема у дефіциті безпосередньо вірусологів, які проводять тести. Але поки що справляємося», – розповідає головний санітарний лікар Житомирської області, директор Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України Зіновій Параманов.

За його словами, діагностика на цьому апарату займає в середньому 5-6 годин до моменту отримання результату.

«Намагаємося робити все, аби тримати процес під контролем. Передусім тестуємо медичних працівників. Не так багато саме тих, хто безпосередньо займається боротьбою та стримуванням розповсюдження інфекції. Також важливо тестувати військових та працівників внутрішніх справ», – коментує Зіновій Параманов.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: