Прикордонники Житомирського загону затримали осіб, які запускали квадрокоптер у прикордонній смузі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Прикордонники Житомирського загону затримали осіб, які запускали квадрокоптер у прикордонній смузі

Автор: news_maker от 16-04-2020, 13:50, Переглядів: 406

Прикордонники Житомирського загону затримали осіб, які запускали квадрокоптер у прикордонній смузі

15 квітня прикордонниками Житомирського загону було виявлено двох громадян України, які в порушення законодавства України здійснювали авіаційні роботи в прикордонній смузі.

Чоловіки, неподалік н.п. Карпилівка, що на Київщині, запускали квадрокоптер, для відеозйомки сільськогосподарських угідь, без відповідного інформування підрозділу Держприкордонслужби України про проведення діяльності в прикордонні.

Наразі «авіаторів» притягнуто до відповідальності за порушення вимог ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду».

Підтримуючі зміни в законодавстві, які забезпечують недоторканість державного кордону нагадаємо, що у відповідності до вимог Постанови КМУ від 27 липня 1998 року №1147 «Про прикордонний режим» авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування органу охорони державного кордону Держприкордонслужби, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що провадитимуть діяльність. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: