У Житомирі читачам бібліотеки безкоштовно доставляють книги додому » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі читачам бібліотеки безкоштовно доставляють книги додому

Автор: news_maker от 26-04-2020, 02:09, Переглядів: 747

У Житомирі читачам бібліотеки безкоштовно доставляють книги додому

З 27 квітня по 11 травня читачі комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради зможуть замовити будь-яку книгу додому.

Наразі всі бібліотеки Житомирської міської ОТГ зачинені у зв’язку з запровадженими обмежувальними заходами щодо недопущення поширенню коронавірусної інфекції.

"Але це не привід не читати книги, - говорить директор комунального закладу Лариса Харчук. - Читач має змогу замовити будь-яку книгу додому. Для цього, зателефонуйте за номером (0412) 46-30-71 і замовляйте 2 книги на 1-2 тижні".

"Ми дистанційно опитали наших читачів і дійшли висновку, що така форма роботи є цікавою. Плануємо безконтактно видавати книги кожному житомирянину, який має єдиний електронний читацький квиток і ідентифікований у нашій мережі. Наш кур’єр принесе ці книжки читачам додому. Доставка безкоштовна. Послугу ми надаватимемо за власні кошти і власним ресурсом" - розповіла Суспільному директорка бібліотеки імені Василя Земляка Лариса Харчук.

Доставляючи замовникам книги, кур'єр обов'язково повинен одягати захисну маску і дотримуватися безпечної дистанції.

"В умовах карантину не у всіх є можливість пересуватися по місту. За день я розношу книги по 10-12 адресах. Приношу під самий під’їзд – люди дуже вдячні за це" - сказав кур’єр Олександр Стрежилецький.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: