Відмова продавця надати покупцю фіскальний касовий чек — пряме порушення чинного законодавства України » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Відмова продавця надати покупцю фіскальний касовий чек — пряме порушення чинного законодавства України

Автор: news_maker от 23-06-2020, 00:51, Переглядів: 338

Відмова продавця надати покупцю фіскальний касовий чек — пряме порушення чинного законодавства України

Головне управління Державної податкової служби у Житомирській області звертає увагу громадян на важливість одержання фіскальних касових чеків.

За словами начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Костянтина Гавриша: «Кожен громадянин при здійсненні розрахунків готівкою за придбані товари або послуги повинен отримати розрахунковий документ. Це є підтвердженням покупки і гарантією захисту своїх прав у разі купівлі неякісного товару, а також запорукою повноти сплати податків до бюджету. Важливим є те, що 5% акцизного податку з продажу підакцизних товарів (алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби) скеровуються до місцевого бюджету та йдуть на розвиток громад. Ці надходження спрямовуються на ремонт доріг, облаштування благоустрою міста та на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста - освіта, медицина, культура та ін.»

З метою виявлення фактів про відмову у видачі фіскального касового чека, встановлення та притягнення до відповідальності нечесних продавців, Головне управління ДПС у Житомирській області закликає громадян не бути байдужими до цієї проблеми і одразу повідомляти Головне управління в області.

Відтак кожен покупець, якому відмовили у видачі фіскального касового чеку, може заявити про факт порушення за номером телефону - (0412)413-882, або ж надіслати повідомлення на поштову адресу: 10003 м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: