На виплату зарплати працівникам ТТУ спрямують додатково 5 млн грн. з міського бюджету » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На виплату зарплати працівникам ТТУ спрямують додатково 5 млн грн. з міського бюджету

Автор: news_maker от 6-03-2019, 12:16, Переглядів: 331

На виплату зарплати працівникам ТТУ спрямують додатково 5 млн грн. з міського бюджету

6 березня на засіданні виконавчого комітету було погоджено спрямувати додаткові кошти з міського бюджету на виплату заробітної плати працівникам КП «Тролейбусно-трамвайне управління» у повному обсязі.

«Наше головне завдання, щоб люди отримували кошти за свою роботу вчасно, без затримок. Саме завдання начальника даного комунального підприємства налагодити роботу підприємства і забезпечити отримання доходів. Різниця в коштах, які не зароблено, або неналежно витрачено КП, лягає на міський бюджет і ми вимушені платити додаткові кошти», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

В фінплані ТТУ і відповідно в договорі з ними було встановлено план на суму зібраної виручки з врахуванням, що буде підвищено вартість проїзду. Виконком на даний момент не переглянув тариф і тому управління транспорту ініціювало зміни до договору, щоб зменшити цей план.
На виплату зарплати працівникам ТТУ спрямують додатково 5 млн грн. з міського бюджету

«Вцілому ми зменшуємо план ТТУ більш ніж на 2 млн кожного місяця. Після внесення цих змін сума, на яку зменшено завдання ТТУ, а це додаткові 5 млн грн., буде сплачено з міського бюджету», - прокоментував заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Кошти будуть в повному обсязі спрямовані на виплату заробітної плати працівникам.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: