На ринку праці Житомирщини найбільш затребувані нині швачки, продавці, водії та медпрацівники » Новини Житомира
 
 


На ринку праці Житомирщини найбільш затребувані нині швачки, продавці, водії та медпрацівники

Автор: news_maker від 3-07-2020, 12:41, переглядів: 776

На ринку праці Житомирщини найбільш затребувані нині швачки, продавці, водії та медпрацівники

На 1 липня в обласній службі зайнятості було зареєстровано 2083 вакансії із заробітною платою від мінімального рівня до 30000 грн. Максимум пропонують керівнику малого сільгосппідприємства, який має бути магістром за спеціальністю «Агрономія». По 20000 грн обіцяють головним механікам на гірничо-збагачувальному комбінаті та водіям міжнародних перевезень у приватному товаристві. По 15 000-17 000 грн у місяць роботодавці Житомирщини готові платити технологу з агрономії, інженеру-енергетику, головним бухгалтерам та агрономам, торговельним агентам, менеджерам, токарям, трактористам та слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів.

Найбільшу кадрову потребу нині мають:

- виправні заклади у Житомирі, Коростені та Бердичівському районі, в яких понад 120 актуальних вакансій для інспекторів та психологів.
- підрозділи «Укрпошти» в області потребують близько 70 працівників: начальників відділень та відділів, операторів та листонош.
- регіональна філія «Південно-Західна залізниця» має 109 вакансій для електромонтерів і монтерів колії, токарів, слюсарів, складачів поїздів, регулювальників швидкості руху вагонів та ін.
- лікарні та заклади медичного профілю заявили про потребу у понад 90 працівниках: 38 лікарях різної спеціалізації та 53 медсестрах.
- провідні підприємства Житомира з виробництва кондитерських виробів подали більше півсотні вакансій: для варників сировини, сортувальників, оформлювачів готової продукції і т.і.
- військові частини потребують додатково понад 40 працівників: потрібні командири взводів, стрільці, бухгалтери, водії, кухарі та вантажники.
- лісові та лісомисливські господарства запрошують понад 30 працівників на вакансії верстатників деревообробних верстатів, майстрів лісу, лісорубів, стропальників, водіїв та трактористів.

У професійному розрізі найбільш затребувані швачки (94 вакансії із пропонованою зарплатою до 10000 грн), продавці (86 вакансій із зарплатою до 8500 грн.), водії (78 вакансій до 20000 грн), бухгалтери (65 вакансій із зарплатою до 15600 грн), медсестри (53 вакансії із зарплатою до 7500 грн), менеджери (47 вакансій із зарплатою до 15000 грн.), лікарі (38 вакансій із зарплатою до 13000 грн).

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: