Житомирські прикордонники затримують громадян, які ходять по гриби та ягоди за кордон » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирські прикордонники затримують громадян, які ходять по гриби та ягоди за кордон

Автор: news_maker от 12-07-2020, 15:46, Переглядів: 433

Житомирські прикордонники затримують громадян, які ходять по гриби та ягоди за кордон

Трапляються випадки коли громадяни України, збираючи «дари природи», ігнорують неодноразові повідомлення прикордонників про дотримання законодавства та намагаються свідомо порушити державний кордон. Пояснюють свої протиправні дії громадяни бажанням зібрати якомога більше ягід не зважаючи на територію де вона росте. Тим паче рухаючись в бік державного рубежу з наміром його перетнути, ягідники в більшості випадків знають де проходить кордон та відповідальність за його незаконний перетин.

Лише протягом першої декади липня прикордонники Житомирського загону, будучи відкритими до взаємодії та діалогу з громадою, в 122 випадках відвернули від державного кордону 1336 осіб з яких 97 дітей.

Охоронці кордону попереджають громадян про невідворотність покарання за порушення законодавства України з прикордонних питань. Адже кошти отримані від реалізації ягоди можуть бути сплачені на адміністративний штраф. Так, незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України передбачає накладення штрафу на осіб від 1700 грн. до 3400 грн. або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Ті ж самі дії вчинені групою осіб або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню – накладення штрафу від 3400 грн. до 8500 грн.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: