КП "Житомирводоканал" придбало екскаватор британського виробництва » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

КП "Житомирводоканал" придбало екскаватор британського виробництва

Автор: news_maker от 13-07-2020, 13:12, Переглядів: 427

КП "Житомирводоканал" придбало екскаватор британського виробництва

Технічна база житомирського водоканалу оновлюється. Екскаватор британського виробництва JCB JS175W TAB – такою унікальною технікою поповнився автопарк комунального підприємства. Маневрений та високопродуктивний екскаватор підходить для важких земельних та будівельних робіт.

Спеціалізовану техніку придбано на умовах фінансового лізингу. Рішенням 66 сесії Житомирської міської ради було надано дозвіл КП «Житомирводоканал» на закупівлю екскаватора на колісному ходу JSB, а також затверджено договір фінансового лізингу в «Укргазбанку».

На підприємстві кажуть: застаріла технічна база водоканалу потребує значних грошових витрат на ремонт для подальшого використання, що є економічно недоцільним. Частина водопровідно-каналізаційних мереж міста знаходиться на глибині більше 5-ти метрів, і для робіт на таких глибинах не вистачало такої спецтехніки.

«Ось нарешті у нас з'явився унікальний для "комунальних просторів", надзвичайно маневрений, високопродуктивний екскаватор, який чудово підходить для важких земельних та будівельних робіт у межах міста…Радіємо тому, що попри всі труднощі, ми оновлюємося і зростаємо!», - зазначають фахівці водоканалу.

Нова техніка дозволить швидко та ефективно працювати з будь-яким типом ґрунту на глибині до 7 м практично в будь-яких умовах: на пересіченій місцевості, а також в обмеженому просторі в умовах міської забудови.

«Легке управління та комфортні умови праці для екскаваторника дозволять оптимізувати робочі процеси та скоротити трудовитрати, час виконання аварійних та планових ремонтних робіт», - кажуть на підприємстві.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: