У Житомирі на пішохідних переходах вулиць Леха Качинського та Чуднівська встановлюють катафоти – світловідбиваючі елементи, які мають покращити видимість на дорогах. На облаштування переходів катафотами з міського бюджету виділили 130 тисяч гривень.
Про це Суспільному розповів керівник міського управління автомобільних шляхів Володимир Мазур. За його словами, вже встановили 250 катафотів:
"Оскільки це магістральні вулиці, на них заборонено встановлювати пристрої примусового зниження швидкості. В цьому році ми зробили два кроки: розміткою визначили острівці безпеки, а для пішоходів обрали недорогий варіант – облаштування пішохідних переходів катафотами. Це новаторство для Житомира. Ми хочемо подивитися, можливо, треба буде ще довстановити такі елементи. Будимо також визначатися з вулицями, де ці катафоти ще встановити. Вартість одного – 120 гривень. Ми придбали катафоти польського виробництва. На придбання катафотів витрачено 130 тисяч гривень".
Житомирянин Віктор Монумент каже, що на обмеження швидкості у 50 кілометрів водії не завжди зважають, тож, аварії на цій ділянці дороги відбуваються постійно.
Водій маршрутки Олег Насонов говорить, що встановлення катафотів до 70% покращить видимість на дорогах для водіїв, особливо у вечірній час:
"Раніше був тільки знак "Пішохідний перехід", а зараз все буде ще й світитися. Так набагато краще буде видно цю пішохідну розмітку – не за 10 метрів, а за пів кілометра".
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...