«Відсьогодні рятувати дитячі життя стане легше! Лікарня отримала надсучасний апарат штучної вентиляції легень для новонароджених та дітей Leoni plus (виробництва Німеччини). На цей час це єдиний апарат відповідного зразка в області», - зауважила заступник міського голови Марія Місюрова.
Апарат будуть використовувати у відділенні неонатології для виходжування немовлят, які народились з критично малою вагою або з іншими патологічними станами, що потребують застосування штучної вентиляції легень.
«Він втілив у собі останні досягнення науки та сучасні технічні інновації, дозволяє забезпечувати безпечну та м'яку вентиляцію, спеціально розроблений для здійснення тривалої дихальної підтримки у недоношених новонароджених», - зазначив директор КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради Володимир Мордюк.
Закупівля стала можливою коштом цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року N 891-р).
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...