У Житомирі після введення "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки ринки продовжують працювати у звичайному режимі із дотриманням карантинних вимог.
Про це Суспільному розповів заступник директора "Житомирського кооперативного ринку" Юрій Прудніков. За його словами, адміністрація ринку контролює дотримання карантинних вимог:
"Ринки повинні працювати, тому що, якщо вони і підприємства не працюють, то економіка йде вниз. Людям потрібно за щось утримувати свої сім’ї, платити комунальні платежі, кредити в банках".
Працівники Держпродспоживслужби разом із адміністрацією ринку щодня проводять перевірки щодо дотримання протиепідеміологічних норм, каже головний спеціаліст Держпродспоживслужби Олександр Шатило:
"Температупний скринінг проводиться лише працівникам, відвідувачам не міряють температуру з шостого червня 2020 року. Покупця до відповідальності ми притягнути не можемо, але зауваження робити можемо. Продавець не має продавати товари людині, яка не вдягнута в маску. Всю відповідальність несе адміністрація ринку, на них складають протоколи і люди сплачують штраф. Мінімальний штраф – 170 гривень, а максимальний – 34 тисячі гривень".
Наталія Нагорна продає м’ясо птиці у м’ясному павільйоні центрального ринку Житомира. Її робочий день починається о 7 ранку з температурного скринінгу, а потім жінка стає за прилавок.
"Ми дезінфікуємо всі поверхні, закриваємося кожні півгодини, дезінфікуємо, одягаємо рукавички, маски, все, що потрібно. Якщо людина без маски, то ми її не обслуговуємо", – розповіла Наталія Нагорна.
Інспектор з торгівлі Лілія Сарбайцева каже, що крім маскового режиму, між покупцем та продавцем повинна бути дистанція 1.5 метри та спеціальні пластикові перегородки-екрани, але це стосується лише критих павільйонів:
"Ми хотіли зробити ці перегородки такими, щоб вони повністю знизу відгороджували продавця та покупця. Але цього не можна зробити, бо людина не чує".
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...