Житомирський прикордонний загін отримав інженерну техніку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирський прикордонний загін отримав інженерну техніку

Автор: news_maker от 2-01-2021, 15:52, Переглядів: 661

Житомирський прикордонний загін  отримав інженерну техніку

Інженерне облаштування державного кордону та прилеглої до нього місцевості є одним із головних складових його надійної охорони. Адже саме інженерна складова допомагає охоронцям кордону фіксувати протиправні діяння, попереджати підготовку до них, а також значно ускладнює злочинним елементам здійснення протизаконних дій на кордоні. Безперечно, забезпечити стале інженерне облаштування держрубежу неможливе без використання відповідної техніки.

Державна прикордонна служба України розвиває міжнародну співпрацю, в рамках якої прикордонники Житомирського загону отримали допомогу від товариства «Excelor Holding Group (LLC)». Допомога була надана відповідно до реалізації спільного з Європейським Союзом проекту міжнародної технічної допомоги «Надання обладнання для забезпечення безпеки та демаркації державного кордону між Білоруссю та Україною; спеціалізовані транспортні засоби та обладнання для робіт з демаркації кордону».

Прикордонники отримали трактор Landini 5-120 та подрібнювач гілок Rinieri TRK 200 загальною вартістю понад 50 тис. євро.

Зауважимо, що надана технічна допомога буде використовуватись для проведення демаркаційних робіт та інженерного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону.

Житомирський прикордонний загін  отримав інженерну техніку

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: