253 приписи муніципальна інспекція Житомира виписала за неналежне прибирання снігу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

253 приписи муніципальна інспекція Житомира виписала за неналежне прибирання снігу

Автор: news_maker от 20-01-2021, 21:05, Переглядів: 511

253 приписи муніципальна інспекція Житомира виписала за неналежне прибирання снігу

Під час погіршення погодних умов, протягом 14-19 січня, муніципальною інспекцією було складено 253 приписи щодо неналежного прибирання снігу та невжиття протиожеледних заходів суб’єктами підприємницької діяльності, управляючими компаніями, ОСББ, комунальними підприємствами.

«Належний вигляд прилеглих територій - зобов’язання суб’єктів господарювання. І не важливо чи це суб’єкт господарської діяльності, чи управляюча компанія чи комунальне підприємство. Ми маємо реагувати на усі порушення! Територія міста має бути у належному стані!», - наголосив начальник муніципальної інспекції Віктор Грибук.

«Суб’єкти господарювання мають зрозуміти, що всім нам у негоду треба об’єднати зусилля задля безпеки нашого населення. Мешканцям міста має бути комфортно пересуватись тротуарами, біля будинків, магазинів, тощо. Це все обов’язки власників. Тому важливо, по-перше, це усвідомити, по-друге, перестати перекладати обов’язки на інших і по-третє, просто почати працювати!», - зауважив заступник міського голови Олександр Шевчук.

Муніципальна інспекція і надалі буде проводити перевірки відповідно до вимог Типових правил благоустрою, що затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що відповідно до встановлених норм підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: