Резервуар для зберігання кисню встановили у КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради. У кріоциліндр закачується 2,1 тонни кисню. Медики кажуть: такої ємкості вистачить на дві доби безперебійної роботи.
Окрім того, собівартість кисню набагато зменшується.
«В середньому лікарня використовує за добу 1,5 тонни кисню. Тонна в балонах коштує близько 14 тис. грн, а тонна рідкого кисню - приблизно 7 тис. грн», - каже міський голова Сергій Сухомлин.
З резервуара кисень до пацієнтів надходитиме централізовано, і це зменшить навантаження на персонал. Кріоциліндр під’єднано до магістралі, яка з’єднує два корпуси.
У лікарняних корпусах встановлено 8 кріоциліндрів, цього наразі достатньо. Все ж, зазначає міський голова, вивчається питання щодо встановлення системи, яка самостійно вироблятиме кисень. Головне – аби тиск подачі кисню з такої станції був достатнім.
За останню добу до житомирських лікарень потрапили 28 хворих на ковід, виписали майже вдвічі більше. «Маємо надію, що за тиждень-два вийдемо з "червоної " зони», - сподівається міський голова.
Також, у Лікарні №1 Житомирської міської ради триває модернізація приймального відділення. Капітальний ремонт відбувається в межах державної програми «Велике будівництво» з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів опорних закладів охорони здоров’я. В таких закладах мають бути створені комфортні умови для пацієнтів та забезпечена доступність до всіх медичних послуг. З бюджету громади на реконструкцію спрямовано близько 2 млн грн.
В оновленому відділенні встановлять дороговартісне медичне обладнання - 64-зрізовий комп’ютерний томограф, який медичний заклад вже отримав від держави.
«Сподіваємося, що незабаром таке необхідне дороговартісне обладнання отримає і Лікарня №2, яка незабаром стане опорною», - каже міський голова Сергій Сухомлин.
На сьогодні в Лікарні №2 ім. В.П.Павлусенка завершуються роботи зі встановлення ангіографічного обладнання, говорить Марія Місюрова, заступниця міського голови. Обидва комунальні заклади зможуть своєчасно встановлювати діагнози та проводити необхідні обстеження.
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...