На вихідних у Житомирі запрацює центр вакцинації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На вихідних у Житомирі запрацює центр вакцинації

Автор: news_maker от 8-06-2021, 22:02, Переглядів: 586

На вихідних у Житомирі запрацює центр вакцинації

З 12 червня на базі спортивної зали ЗОШ № 6 ім. В. Г. Короленка працюватиме центр вакцинації населення від COVID-19. Організаційні заходи зі створення центру вакцинації населення від COVID-19 у м. Житомирі погодили 8 червня на позачерговому виконкомі.

На вихідних у центрі працюватиме 10 мобільних бригад. На вакцинацію у телефонному режимі відсьогодні запрошуватимуть тих, хто записався на щеплення у додатку «Дія». Бажаючі можуть також записатися на вакцинацію через колцентр Міністерства охорони здоров’я. Втім, зазначила заступниця Житомирського голови Марія Місюрова, відмовляти тим, хто прийде без відповідної реєстрації, не будуть. Ревакциновуватимуть AstraZeneca, першу дозу робитимуть Coronavac.

Зробити щеплення можна буде з 8.00 до 20.00.

«Ті темпи вакцинації, які є зараз, не відповідають вимогам сучасності. Нам потрібно врази збільшити кількість провакцинованих, аби запобігти новій хвилі, яка може бути у серпні-вересні. На даний час у Житомирі працює 6 мобільних бригад, їх недостатньо. З понеділка розпочали навчання ще 10 бригад», - сказав міський голова Сергій Сухомлин. Він також наголосив, що на часі опрацьовуються два сценарії, перший - організація, власне, пункту вакцинації. Другий - робота виїзних бригад по великих колективах. Йдеться про комунальні підприємства міської ради та крупний бізнес.

Під час засідання виконавчого комітету прийнято рішення про перерозподіл видатків бюджету. На створення центру вакцинації, придбання витратних матеріалів спрямовують 100 тис. грн.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: