642 протоколи про адміністративне правопорушення за несанкціоновану торгівлю склали працівники муніципальної інспекції у Житомирі впродовж 2021 року.
За словами керівника муніципальної інспекції Віктора Грибука, у Житомирі місця стихійної торгівлі перевіряють 6 працівників муніципальної інспекції.
"Ми проводимо бесіду з людьми, роз'яснювальну роботу, що таке порушення тягне за собою покарання, накладення адміністративного стягнення, – каже Віктор Грибук. – Якщо ми зараз перекинемо людей в район Сінного ринку і панчішної фабрики, то в нас вийде те ж саме, що було до цього відпрацювання на території Житнього ринку. Якщо я 2 – 3 працівника зніму і перекину на ті мікрорайони, то в нас тут буде невтішна картина".
За словами пресофіцера патрульної поліції в області Ігоря Іванюка, з 26 липня разом із представниками муніципальної інспекції у місцях несанкціонованої торгівлі працюють поліцейські.
"Кожного дня з 7:00 ранку до обіду один екіпаж відпрацьовує разом із муніципальною інспекцією такі ринки, – каже Ігор Іванюк. – У випадку виявлення порушень, інспектори проводять роз'яснювальну роботу і притягають до відповідальності порушників".
Марія Леонідівна прийшла на вулицю Небесної сотні, аби продати смородину. Жінка каже, що обрала саме це місце для торгівлі, бо їй тут зручно.
"Тут є де сісти, бо у мене хворі коліна, – каже Марія Леонідівна. – Я хочу пару відер смородини продати. У мене більше нічого немає. Я тільки 5 хвилин як прийшла і сіла".
Валентина Пєтухова продавала картоплю та малину на вулиці Хлібній. Після того, як до неї підійшли працівники муніципальної інспекції, вона пішла на територію Житнього ринку.
"Ось такий товар і за що давати гроші? – каже Валентина Пєтухова. – Сиджу і не можу 5 кілограмів картоплі продати. Я рідко ходжу, але якщо прийду на Хлібну, то люди швидко йдуть і все швидко. А тут сісти немає де, стати немає де, всі кричать".
Житомирянка Юлія додає:
"Якби тут були люди, то і торгівля була б. А так немає людей. Всі йдуть продавати в інші місця. Тут свавілля. Щоб всі тут стояли, то було б діло".
На ринку Хмільники, за словами Любові Дмитрук, працівників муніципальної інспекції сьогодні (28 липня – ред.) не було.
"Ми тут буваємо 10 разів на рік, – каже Любов Дмитрук. – І ми цих порядків не знаємо, куди його ходити. Якби тут облаштували, то мені б зручніше було. А так зранку бігаєш, щоб десь знайти місце для торгівлі".
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...