ФК "Полісся" переміг "Альянс" з рахунком 2:1 » Новини Житомира

ФК "Полісся" переміг "Альянс" з рахунком 2:1

Автор: news_maker від 30-08-2021, 20:43, переглядів: 1 295

На Центральному стадіоні Житомира ФК «Полісся» 28 серпня приймав ФК «Альянс» Липова Долина. Це був матч 6-го туру Першої ліги сезону 2021/22. Гості матчу - Андрій Шевченко та Олександр Усик.

На 25 хвилині гол у ворота «Альянсу» забиває Андрій Несторов. "Полісся" виходить вперед.

На 34 хвилині матчу «Альянс» зрівнює рахунок. В’ячеслав Піднебенной, півзахисник «Альянсу», зрівнює рахунок. Перший тайм закінчується з рахунком 1:1.

На початку другого тайму Юрій Коломоєць виводить «Полісся» вперед. Гол – на 50 хвилині матчу. Рахунок 2:1 на користь «Полісся». На 52 хвилині гри – знову гол у ворота «Альянсу» і знову від Юрія Коломойця! Рахунок: 3:1 на користь «Полісся».

Лунає фінальний свисток. Гра закінчується перемогою господарів матчу з рахунком: 3:1. " Полісся" - переможець!

Категорія: Спорт