25 жовтня у Житомирі місцеві жителі зібралися на акцію протесту поблизу будівлі АТ "Житомиргаз", протестувальники вимагали не підвищувати тариф на розподіл газу. В газовій компанії мало відбутися громадське обговорення, натомість житомирян зустріли закритими дверима. Учасники акції зламали вхідні двері та ввійшли в приміщення "Житомиргазу" за поясненнями.
За словами речниці Нацполіції області Алли Ващенко, участь в акції протесту взяли 150 людей.
"Правопорядок забезпечували кілька десятків поліцейських. Під час зборів було пошкоджено скло вхідних дверей приміщення, на даний час подію зареєстровано, проводиться перевірка", – сказала Алла Ващенко.
Двері до офісу "Житомиргазу" були зачинені і до учасників протесту представники компанії не вийшли. Учасники акції зламали вхідні двері і зайшли до вестибюлю.
"Ми просимо заблокувати зростання тарифу на розподіл природнього газу, заборонити відключення від газопостачання споживачів у період опалювального сезону, припинити знущання над людьми у сервісних центрах, бо громадяни змушені годинами стояти у чергах для вирішення своїх питань, пов’язаних із газопостачанням", – сказав учасник протесту Андрій Умінський.
Місцеві жителі ввійшли в кабінет голови правління АТ "Житомиргаз" Валентина Ющенка, який у той час проводив у режимі онлайн громадські слухання щодо нових тарифів. Після розмови з протестувальниками голова правління вийшов на вулицю до учасників акції. За його словами, тарифи затверджує Національна комісія з регулювання у сферах енергетики.
"Тут працюють і ваші виборці. Ви проти того, щоб ми платили гідну зарплату? Це просто, знаєте, крок у деструктив і якась популістська акція", – сказав присутнім на акції депутатам міської ради голова правління "Житомиргазу" Валентин Ющенко.
Речниця "Житомиргазу" Юлія Петришена у коментарі кореспондентам Суспільного повідомила, що підвищення тарифу на розподіл газу обгрунтоване.
"АТ "Житомиргаз" прорахували тариф, обґрунтувавши кожну цифру. Тариф, який ми сьогодні презентували, становить 4 гривні 19 копійок без ПДВ. Дані розрахунки подані на НКРЕ, тобто саме національний регулятор визначає та затверджує даний тариф. На сьогодні у Житомирській області діє тариф 1 гривня 68 копійок без ПДВ", – сказала Юлія Петришена.
Більш конкретну відповідь щодо громадських обговорень та тарифу надав фінансовий директор підприємства Дмитро Конюх.
«За період 2014-2019 роки збитки “Житомиргаз” становлять 700 мільйонів, за 2020 рік – 62 мільйони. За нашим прогнозом 2021 рік закінчиться зі збитком в 120 мільйонів. Основна причина збитку – ВТВ (Виробничо-технологічні витрати)», – зазначив Дмитро Конюх.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...