З 7 листопада почнуть діяти часові обмеження пільгового проїзду в громадському транспорті Житомира » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

З 7 листопада почнуть діяти часові обмеження пільгового проїзду в громадському транспорті Житомира

Автор: news_maker від 4-11-2021, 21:45, переглядів: 406


З 7 листопада у зв’язку з необхідністю введення додаткових заходів безпеки, запобігання поширенню коронавірусної інфекції перевезення пасажирів здійснюються без застосування пільг на проїзд у громадському транспорті у період до 10:00 год та після 16:00 год, окрім військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та цивільного захисту при виконанні службових обов’язків, а також учнів шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до діючих рішень щодо вартості проїзду, дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують.

Відповідне рішення прийнято під час позачергово засідання виконавчого комітету міської ради у зв’язку зі збільшенням рівня захворюваності на COVID-19 у Житомирі та віднесенням міста до «червоної» карантинної зони. Прийом громадян виконавчими органами міської ради в центрі надання адміністративних послуг (вул. Михайлівська, 4) та у «Прозорому офісі» (площа Польова, 8), управлінні соціального захисту населення Богунського району департаменту політики міської ради (вул. Перемоги, 55) здійснюватиметься із суворим дотриманням працівниками і відвідувачами обмежувальних заходів та з перервою для провітрювання, прибирання і дезінфекції з 13:00 до 14:00 год.

«В установах надання адміністративних та соціальних послуг діє масковий режим. Пред’являти COVID- сертифікат тут не потрібно», - уточнив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: