Житомирський кіт Міккі потрапив до Книги рекордів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирський кіт Міккі потрапив до Книги рекордів

Автор: news_maker від 26-11-2021, 19:04, переглядів: 420


Кіт Міккі, власницею якого є житомирянка Наталія Зубарева, потрапив до Книги рекордів України у категорії "Унікальні тварини", як перший соціалізований кіт в Україні.

Диплом рекордсмена 25 листопада власниці кота вручила представниця Книги рекордів України Юлія Більовська.

"Цей рекорд дійсно унікальний. По-перше, він є першим в цій категорії. Крім того, дослідивши поведінку тварин, ми встановили, що Міккі дійсно є унікальним котом. Його знайшли на вулиці – він, можна сказати, виграв лотерейний квиток. Ми присуджуємо рекорд "Перший соціалізований кіт в Україні" в категорії "Унікальні тварини" і оголошуємо, що рекорд встановлений", – каже Юлія Більовська.

"Кота звати Міккі, йому п'ять з половиною років, він важить вісім з половиною кілограмів. Характер у нього сангвіністичний, але він може і лапкою вдарити, і характер показати. Але він має виховання – це моя авторська методика, яка включає новий підхід до вигулу кота – навчити кота гарно реагувати на людей, тобто бути соціалізованим у повному розумінні цього слова. Він знає команди: "ходити", "лежати". Це не дресура, це просто стиль життя, коли кіт, виходячи з дому, стає котом-компаньйоном. Відчуваю незрівнянну радість, тому що п’ять років були непростими, люди по-різному реагують на те, що я вожу кота в дитячій колясці. Але я вважаю, що це започаткує нову епоху поводження з тваринами – любові до тварин і, можливо, й інші коти вийдуть на вулицю. Можливо, ми будемо бачити наших шикарних улюбленців разом з нами на вулицях", – говорить Наталія Зубарева.

Для котів ця ситуація не є стресовою, адже вони до подібної поведінки привчені від самого народження, прокоментувала лікарка ветеринарної медицини Антоніна Андрієвська.Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: