Так відгукнувся на помітну подію в Коростишеві голова обласного відділення товариства охорони пам'яток історії і культури України Георгій Мокрицький. Колективу навчального закладу є кого пам’ятати і ким пишатися. З його стін вийшли відомі педагоги, вчені, письменники, діячі культури, науки, державотворення. Про деяких з них відтепер розповідають написи на гранітних дошках, встановлених на фасаді старовинного будинку центрального корпусу коледжу. Четверта за рахунком меморіальна таблиця присвячена випускнику вчительського технікуму 1929-го року Тимофію Левчуку. Це ім’я видатного українського радянського режисера, фільми якого стали класикою кінематографу: "Іван Франко","Сім'я Коцюбинських", "В степах України", "Помилка Оноре де Бальзака", " Від Бугу до Вісли", "Дума про Ковпака" та багато інших. Творчі здобутки Тимофія Левчука були відзначені на найвищому державному рівні, він став народним артистом Української СРС та народним артистом РСРС, був удостоєний державної премії УРСР імені Т.Г. Шевченка, нагороджений орденом Леніна, упродовж трьох десятків років беззмінно працював на посаді першого секретаря кінематографічної спілки України.
У своїй автобіографічній книзі Тимофій Левчук багато і з теплотою згадував про навчання в Коростишівському педагогічному технікумі. Ці спогади цитували студенти нинішнього коледжу під час урочистої церемонії відкриття пам’ятної дошки видатному режисерові. На захід прибули почесні гості з Національної кіностудії імені Олександра Довженка. І, звичайно, тепло вітали спонсора цього проекту, онуку одного з директорів колишньої вчительської семінарії Лесю Кудрицьку, за ініціативи і коштом якої встановлено чотири меморіальні таблички видатним працівникам і випускникам навчального закладу. На гранітних дошках портрети і написи присвячені першому директору вчительської семінарії Івану Посяді, видатному педагогу, директору семінарії, вченому-метеорологу Михайлу Кудрицькому (діду Лесі Кудрицької), випускнику семінарії українському письменнику Степану Васильченку, відомому українському режисеру, народному артисту СРСР Тимофію Левчуку:
"Я вирішила, що не лише свого діда Михайла Петровича Кудрицького треба згадати, а й відомих випускників училища, і, звичайно, першого директора. Трохим Левченко – це мій улюблений режисер. Мені подобалася його життєва позиція, це була високопорядна людина, майстер своєї справи. І такі прекрасні фільми він нам залишив. Тому я вирішила йому також відкрити меморіальну дошку. Адже мій син також працював у кіно і в мене ставлення до кіно вже майже родинне".
Леся Кудрицька також поділилася подальшими планами. Вона мріє розшукати колишніх випускників, що стали відомими людьми, або їх нащадків, і всім разом долучитися до організації святкування ювілею навчального закладу, якому наступного року виповниться 145 років. Також меценат пообіцяла особисто підтримати створення музею історії коледжу.