На території прикордонних областей з білоруссю продовжують діяти режимні обмеження » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На території прикордонних областей з білоруссю продовжують діяти режимні обмеження

Автор: news_maker від 27-06-2022, 18:30, переглядів: 508


На Поліссі розпочинається сезон збору диких ягід та грибів. У зв’язку з цим прикордонники застерігають громадян від порушень та недотримання діючих обмежень введених на час воєнного стану.

Нещодавно прикордонний комітет рб повідомив про дозвіл українцям з окремих районів Рівненської області відвідувати ліси в ландшафтному заповіднику «Ольманські болота» для збору дикоросів. Таке рішення ними було прийнято в односторонньому порядку і це відкрита провокація, адже будь-яких домовленостей, як це відбувалося раніше, з суміжною стороною не було. Тимчасові місця спрощеного перетину державного кордону не функціонуватимуть.

Щорічно ініціативність з пропускних операцій та двосторонніх домовленостей здійснювала Українська сторона. А оскільки білорусь підтримує російську агресію проти України безпека наших громадян на території сусідньої країни під загрозою.

Нагадаємо, що наразі заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком певної категорії осіб. В прикордонні заборонено використання фотовідео техніки, включаючи відеореєстратори, зокрема заборонено фото та відеознімання доріг, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень тощо, а також розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Окрім цього, передбачено заборону будь-яких пересувань цивільних осіб у смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону.

Всі громадяни, перебуваючи в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі, зобов’язані мати при собі документи, що засвідчують їх особистість та за першою вимогою прикордонників надавати їх для перевірки.

Також в прикордонні заборонено:

- пересування осіб та транспортних засобів, проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 22.00 вечора до 05.00 ранку (або в час комендантської години);
- перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони;
- носіння військової форми цивільним населенням;
- використання будь-яких літальних апаратів;
- здійснення полювання, рибальства та плавання по водоймах всіх видів плавзасобів.

У зв’язку з вищевказаним прикордонники застерігають громадян бути уважними й обережними та з метою збереження життя й здоров’я не нехтувати вказаними заборонами.

Громадяни, які порушать визначені вимоги будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: