На Житомирщині почали проводити аварійні відключення електроенергії » Новини Житомира
 
 


На Житомирщині почали проводити аварійні відключення електроенергії

Автор: news_maker від 12-10-2022, 19:29, переглядів: 1 026


Електропостачання обмежують, в першу чергу, в північний частині області, розповів в коментарі Суспільному керівник "Житомиробленерго" Олексій Шекета.

Для аварійних відключень розробили спеціальні графіки, каже керівник підприємства. Обмеження будуть проводитися для того, щоб збалансувати, в першу чергу, систему, яка входить у Київську область. На даному етапі це стосується поки що півночі, а це Коростень, Овруч, Народичі, Олевськ, Лугини.

"Ми зробили так, щоб кожна черга не була відключена більше ніж на дві години, – каже Олексій Шекета. – Якщо, наприклад, дві години пройшло, а диспетчер не дає команди на включення, тоді ми самостійно включаємо тих, кого відключили раніше, і відключаємо наступних по черзі. І так воно йде, поки диспетчер не дасть команду на включення всіх черг".

За словами Олексія Шекети, 12 жовтня зранку відбувалося чергування відключень. Щодо вечірнього часу, то все буде залежати від рівня споживання електроенергії населенням у часи пік – з 16-ї до 23-ї години.

"Раптом все буде нормально і всі свідомі люди у Київській та Житомирській областях самостійно обмежать рівень споживання, то ми ввійдемо в ліміти, які нам доводить Київ. А значить відключень надалі не буде. Якщо ми не вкладемося, то відключення почнуться з півночі (області – ред.). Ми всі залежимо від центрального диспетчера і від загального балансу наявності електричної енергії. Якщо буде команда відключитися, то ми змушені відключатися", – каже керівник "Житомиробленерго".

До об’єктів критичної інфраструктури електропостачання подаватимуть безперебійно.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: