Електропостачання обмежують, в першу чергу, в північний частині області, розповів в коментарі Суспільному керівник "Житомиробленерго" Олексій Шекета.
Для аварійних відключень розробили спеціальні графіки, каже керівник підприємства. Обмеження будуть проводитися для того, щоб збалансувати, в першу чергу, систему, яка входить у Київську область. На даному етапі це стосується поки що півночі, а це Коростень, Овруч, Народичі, Олевськ, Лугини.
"Ми зробили так, щоб кожна черга не була відключена більше ніж на дві години, – каже Олексій Шекета. – Якщо, наприклад, дві години пройшло, а диспетчер не дає команди на включення, тоді ми самостійно включаємо тих, кого відключили раніше, і відключаємо наступних по черзі. І так воно йде, поки диспетчер не дасть команду на включення всіх черг".
За словами Олексія Шекети, 12 жовтня зранку відбувалося чергування відключень. Щодо вечірнього часу, то все буде залежати від рівня споживання електроенергії населенням у часи пік – з 16-ї до 23-ї години.
"Раптом все буде нормально і всі свідомі люди у Київській та Житомирській областях самостійно обмежать рівень споживання, то ми ввійдемо в ліміти, які нам доводить Київ. А значить відключень надалі не буде. Якщо ми не вкладемося, то відключення почнуться з півночі (області – ред.). Ми всі залежимо від центрального диспетчера і від загального балансу наявності електричної енергії. Якщо буде команда відключитися, то ми змушені відключатися", – каже керівник "Житомиробленерго".
До об’єктів критичної інфраструктури електропостачання подаватимуть безперебійно.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...