Олександр Педан провів у Житомирі «НеЛекції» » Новини Житомира
 
 


Олександр Педан провів у Житомирі «НеЛекції»

Автор: news_maker від 12-12-2022, 22:08, переглядів: 2 218


12 грудня, у Житомир з НеЛекціями для дітей, їх батьків та вчителів приїхав Олександр Педан. Основними темами розмов були мінна безпека, психічне та фізичне здоров'я, та важливість освіти. Це вже п'ятнадцята зустріч у межах ініціативи ЮНІСЕФ "СПІЛЬНО до навчання". У Житомирі захід організований ГО "UMind" разом із партнером Дитячого фонду ООН (UNICEF) у Житомирській області ГО "НУО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн", яка реалізує масштабний крос-секторальний проект у регіоні.

Олександр Педан читає для школярів НеЛекції з важливих тем сьогодення, зокрема мінної безпеки. Не проводить контрольних та не задає домашні завдання. Відверто спілкується з дітьми про їх безпеку, нагадує про поведінку під час повітряної тривоги, знайомить із небезпеками, які можуть бути будь-де. Це інтерактивна НеЛекція про мінну безпеку: як розпізнати міни, як діяти, коли побачили підозрілі предмети, куди потрібно звертатися та як діяти у таких ситуаціях. Після розмов на серйозні теми, діти мають змогу пройти квест.

Далі час на спілкування з батьками та вчителями. Батьки школярів не менше, ніж діти, стресують через можливу небезпеку. Якість освіти - це те, що турбує і вчителів, і батьків. Тож разом у форматі дискусії з представниками департаментів освіти і науки міста та області напрацьовують пропозиції, відгуки щодо подальшої організації навчального процесу у школах.

Житомирянка Ольга Мельник, мама учнів першого та п'ятого класу, говорить, що такі заходи допомагають зменшити відчуття тривожності, адже переживання про безпеку дітей постійно присутні. Вдячна за нагадування для школярів правил поведінки під час повітряної тривоги, про нову інформацію щодо мінної безпеки.

ГО "НУО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" у межах крос-секторального проекту за підтримки ЮНІСЕФ проводить навчання з мінної безпеки за стандартами UNICEF у громадах Житомирської області. Мобільні освітні команди відвідали вже більше тридцяти сіл у різних громадах з обов'язковим інтерактивним заняттям з мінної безпеки. Пріоритет таких занять "СПІЛЬНО до навчання" - навчання дітей у найвіддаленіших від обласного центру куточках регіону, де у дітей немає можливості відвідувати школу.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: