У Житомирі запрацювала мобільна бригада репродуктивного здоров’я » Новини Житомира
 
 


У Житомирі запрацювала мобільна бригада репродуктивного здоров’я

Автор: news_maker від 8-01-2023, 19:48, переглядів: 639


З початку нового року у Житомирській міській територіальній громаді розпочала свою діяльність мобільна бригада репродуктивного здоров’я, яка надає медичні послуги, зокрема, акушерсько-гінекологічну, терапевтичну, консультативно-медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, особам з інвалідністю та іншим вразливим групам населення за місцем їх постійного чи тимчасового проживання. Надання зазначених послуг можливе у межах впровадження проекту «Мобільні бригади СРЗ» (сексуально-репродуктивного здоров’я). Донором проекту виступає Фонд Народонаселення Організації Об’єднаних Націй (UNFPA).

Мобільна бригада сформована на базі Житомирського обласного перинатального центру і тісно співпрацює із Житомирським міським центром соціальних служб міської ради, який скоординовує надання мобільних медичних послуг у Житомирській міській територіальній громаді.

За місцем проживання можна отримати наступні послуги:

- медичний огляд гінеколога та сімейного лікаря;
- УЗД-дослідження;
- електрокардіограма;
- консультація з питань жіночого здоров’я, включаючи до- та післяпологовий період, здоров’я матері, грудне вигодовування та догляд за дитиною;
- консультація з питань ВІЛ-інфекції та захворювань, що передаються статевим шляхом;
- медична та соціально-психологічна підтримка постраждалих від домашнього та інших видів насильств, у тому числі, пов’язаних з війною.

За більш детальною інформацією про можливість отримання послуги можна звернутися до Житомирського міського центру соціальних служб міської ради. Наша адреса: Майдан Польовий, 8, каб. 101 (Прозорий Офіс), наш контактний телефон 063-354-65-20.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: