Для лікарні у Звягелі на Житомирщині встановили сонячну електростанцію » Новини Житомира
 
 


Для лікарні у Звягелі на Житомирщині встановили сонячну електростанцію

Автор: news_maker від 11-01-2023, 22:38, переглядів: 632


Лікарня у місті Звягель, що на Житомирщині, отримала альтернативне джерело енергії: для неї встановили сонячну електростанцію, потужність якої становить 32,4 кВт.

Про це йдеться у повідомленні ГО “Екоклуб”.

Так, встановлена електростанція гарантуватиме медичному закладу енергетичну безпеку, а ще допоможе щорічно економити кошти на платі за комунальні послуги, а хворі та поранені продовжуватимуть отримувати медичну допомогу незалежно від російських атак по енергетичній інфраструктурі.

Як зазначив генеральний директор Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання Василь Борис, дана сонячна електростанція здатна забезпечити роботу 11 апаратів штучної вентиляції легень, під якими борються за життя пацієнти реанімаційного відділення.

«У реанімаційному відділенні всі пацієнти у тяжкому стані. Останнім часом виникали проблеми з електропостачанням, але критичні відділення, реанімація, операційні – усі забезпечені електроживленням від генератора, який вмикається автоматично. Проте решта – 30% території медичного закладу – не заживлені. Встановлена сонячна електростанція, що працюватиме разом із генератором, вирішить цю проблему: уся територія лікарні матиме безперебійне електропостачання», — розповів Василь Борис.

Кошти на встановлення СЕС для лікарні отримала громадська природоохоронна організація “Екоклуб” у рамках кампанії “Sustainability4Ukraine” від CSR.Ukraine та Dobro.UA. Це 24-годинний вебатон, під час якого організації зі всього світу проводити лекції на тему сталого розвитку та заохочували слухачів до збору коштів. Загалом у рамках вебатону Екоклуб отримав 840 тисяч гривень.

За попередніми підрахунками, завдяки встановленій сонячні електростанції на послугах з електропостачання вдасться економити до 500 тисяч гривень у рік при діючому тарифі на електричну енергію.

Василь Борис переконаний, що планова економія дозволить закупити необхідне медичне обладнання, ліки чи ж відремонтувати певне відділення.

У рамках фандрейзингової кампанії “Solar Aid For Ukraine” сонячні електростанції встановлять для ще шістьох українських лікарень, для яких зараз природоохоронці збирають кошти. Серед них – медичні заклади у Житомирі, Сумах, Коростені.

Довідково. Новоград-Волинське* територіальне медичне об‘єднання – це медичний заклад, який за потреби гарантує надання медичної допомоги приблизно 170 тисячам жителів Житомирської області.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: