Житомирські спортсмени здобули 13 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів » Новини Житомира

Автор: news_maker від 25-01-2023, 21:22, переглядів: 940

З 20 по 22 січня в місті Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні.

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

В загальнокомандному заліку Житомирська область зайняла ІІ місце, в індивідуальному вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради здобули 13 медалей:

- Прокопенко Анастасія – бронзова призерка зі стрибків у довжину;
- Біліченко Карина, Новарчук Крістіна, Костриця Софія, Прокопенко Софія, – бронзові призерки чемпіонату України з естафетного бігу.

Категорія: Спорт