У Житомирі відкрили кімнату психологічного розвантаження » Новини Житомира
 
 


У Житомирі відкрили кімнату психологічного розвантаження

Автор: news_maker від 30-01-2023, 20:31, переглядів: 1 484


Дитяча організація «Все робимо самі» спільно з Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Мареком Шафіном відкрили кімнату психологічного розвантаження для дітей.

«Цей проєкт нам вдалося реалізувати завдяки фінансовій підтримці Словацької Республіки. Ми подались на грант і в серпні нам оголосили, що ми здобули перемогу. Переможців всього було десять і наша організація отримала найбільшу суму. Упродовж року працюватиме ця кімната, де надаватиметься психологічна послуга. Соціальну послугу отримають понад 1200 дітей нашого міста, а також діти з-поміж ВПО», - розповідає Богдан Купчинський, керівник ГО «Все робимо самі».

В кімнаті на безоплатній основі працюватиме професійний психолог. Заняття проходять кожні вихідні у двох групах.

«Кімната психологічного розвантаження є необхідною для діток. Я проводжу психологічні заняття для дітей з елементами арттерапії, де дітки вчаться працювати зі своїми проблемами. Також проводжу з ними корекційно-розвиткові заняття, це розвиває у них увагу, пам'ять, мислення. Також додає до занять вправи, які спрямовані на соціалізацію», - розповідає Аліна Бродовська, психологиня організації.

«Маю сина з аутизмом. Завдяки відвідуванню кімнати психологічного розвантаження у діток розвивається увага, спостережливість, посидючість. Ця кімната їх заспокоює і дає змогу розвиватися», - каже Оксана Кобилинська, мама 11 річного Назара.

«Дуже задоволений, що цей проєкт вдалося реалізувати. Адже ваша робота в нинішній час дуже важлива для оздоровлення дітей та їх батьків. Ми й надалі будемо продовжувати вам допомагати», - каже Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні.


Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: