Спортсмен із Житомирщини виборов призове місце на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби » Новини Житомира

Автор: news_maker від 2-03-2023, 20:38, переглядів: 318

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

24-25 лютого у Львові відбувся Відкритий всеукраїнський турнір із вільної боротьби, присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи, володаря Кубку світу Ігоря Первачука.

Честь області на змаганнях захищали вихованці спортивного клубу “Коростень врестлінг” (тренер Владислав Білоус).

За результатами змагань бронзову нагороду виборов Максим Заклюка (вагова категорія 74 кг).

Категорія: Спорт