Житомирська спортсменка Ірина Бондар стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби » Новини Житомира

Житомирська спортсменка Ірина Бондар стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби

Автор: news_maker від 19-03-2023, 16:02, переглядів: 381

Про це повідомляє Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності на сторінці в мережі Facebook.

Вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Ірина Бондар змагалася у ваговій категорії до 62 кілограмів. Золоту нагороду борчиня виборола на чемпіонаті Європи U-23 в Бухаресті 17 березня. Тренують борчиню Михайло Христосов та Анатолій Ясиневич.

Таким чином, у командному заліку жіноча збірна борчинь України завершила змагання на першому місці з сімома медалями у скарбничці.

Ірина Бондар займається вільною боротьбою понад шість років. У 2022 році спортсменка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби серед жінок у категорії U20.

Категорія: Спорт