У Житомирі відбувся галаконцерт «Зоряних надій» » Новини Житомира
 
 


У Житомирі відбувся галаконцерт «Зоряних надій»

Автор: news_maker від 2-04-2023, 13:29, переглядів: 299


Галаконцерт «Зоряних надій» зібрав переможців у розмовному, театральному, інструментальному, хореографічному, вокальному жанрах та декоративно-ужитковому мистецтві.

4-класник Павло Шефер — займається у театральній студії «Веселкові фарби» БК села Піски. Хлопчина зізнається: інколи відчуває страх на сцені. Перша роль юному таланту запам’яталася особливо. Каже, тоді грав чорта і так розгубився, що забув власні слова й «видав» партію Солохи… Маленький конфуз не злякав Павла і ось на «Зоряних надіях» він впевнено відіграє у мюзиклі «Пан Коцький» та забирає перше місце для свого колективу!

«Ми вирішили зробити мюзикл, щоб кожній дитині було цікаво, щоб кожен міг себе яскраво й творчо проявити. Це лише уривок, цілу виставу ми покажемо вже після канікул», — ділиться планами керівниця «Веселкових фарб», Тетяна Мамчур.

Народний колектив «Посмішки» на сцені вже сорок років. Сьогодні «Посмішки» презентували хореографічну композицію «Непереможні». «Діти по-особливому відчувають й переживають війну. Осмислити власні відчуття, страхи й тривоги допомагає танець», — розказує Тетяна Андьонова, керівниця колективу.

Цього року гран-прі вручали лише в двох номінаціях: вокал та інструментальний жанр.

Гран-Прі в номінації "Вокал" отримали: Наталія Яблонська(МКСЦ) та Кирило Козак (соліст вокального гурту "Сонячне сяйво" БК с.Дениші).

Гран-Прі в номінації "Інструментальний жанр" дістався дуету гітаристів Олександрі Янковській та Ангеліні Феліпенко (Бердичівський музична школа).

«Ми вдячні художнім керівникам, батькам, діткам за це свято справді зоряних надій! Титанічна праця залишилася у танцювальних залах, студіях, сценах… Сьогодні ж кожен з нас насолоджувався яскравим сяйвом таланту кожного з вас!», — привітала учасників галаконцерту Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї, молоді та спорту.

«Нам настільки важко було визначити переможців! Адже кожен виступ, композиція пісня чи постановка — унікальна, самобутня, свіжа й дуже яскрава. Нам дуже приємно зібрати стільки зірочок саме у міському спортивно-культурному центрі!», — каже Оксана Крук, директор МКСЦ.


Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: