Бердичівська прокуратура наполягає на поверненні громаді става вартістю 89 млн грн, яким незаконно користувалися » Новини Житомира
 
 


Бердичівська прокуратура наполягає на поверненні громаді става вартістю 89 млн грн, яким незаконно користувалися

Автор: news_maker від 10-04-2023, 14:50, переглядів: 187


Прокурори Бердичівської окружної прокуратури звернулися до Господарського суду Житомирської області з позовом про повернення Семенівській територіальній громаді земельної ділянки водного фонду та розташованої на ній водойми вартістю понад 89 млн грн.

Установлено, що місцевий приватний підприємець, взявши в оренду став з прибережною смугою загальною площею 19 га, що знаходиться у с. Красівка Бердичівського району, тривалий час, понад 10 років, займався риборозведенням з комерційною метою.

Коли ж у березні минулого року термін договору закінчився, орендар жодного правочину, який надавав би йому право і надалі користуватися водоймою, не уклав. Також добровільно не повернув земельну ділянку та водойму сільській раді, натомість продовжив ними безпідставно користуватися.

Тоді прокурори, з метою захисту інтересів держави та територіальної громади, заявили позов про примусове припинення незаконним користуванням.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: