Житомирські триатлети здобули нагороди на чемпіонаті України з триатлону в приміщеннях » Новини Житомира

Автор: news_maker від 17-04-2023, 19:51, переглядів: 250

За інформацією Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації триатлети з Житомира здобули нагороди на чемпіонаті України з триатлону в приміщеннях, 1-му етапі Всеукраїнських змагань “Дитяча триатлонна ліга”.

Так, срібною призеркою серед дівчат стала Маргарита Пилипчук. Бронзу серед юніорок виборола Марина Оніщук.

Команда у складі : Нікіти Данченка, Даніїла Умінського та Софії Багінської здобула 2 місце в командному заліку чемпіонату серед кадетів.

Максим Кирилович став чемпіоном Всеукраїнських змагань “ДТЛ” серед хлопчиків 2014 р.н.

Ігор Кирилович виборов срібло серед хлопців 2010 р.н.

Бронзу серед дівчат 2014 р.н. здобула Єва Кирильчук.