У Гідропарку активно та насичено відзначили Міжнародний день сім’ї » Новини Житомира
 
 


У Гідропарку активно та насичено відзначили Міжнародний день сім’ї

Автор: news_maker від 16-05-2023, 20:00, переглядів: 156


Щорічно 15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї.

Спортивно-розважальну програму для дітей та дорослих підготував Міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради.

У програмі заходу: змагання зі спортивного туризму для дорослих та дітей.

За словами директорки Міського культурно-спортивного центру Оксани Крук, участь у змаганнях брали 17 команд: сім’ї з Житомира та ВПО.

«Кожна з них складається з трьох людей: обов’язково одна дитина і двоє дорослих. Ми розуміємо, що під час війни не всі родини можуть взяти участь у повному складі. Тато або мама можуть бути на фронті. Тому в команді з дитиною можуть бути тітка або дядько, хрещені батьки, старші сестра або брат. Дуже цікаві спортивні розваги: подолати смугу перешкод, накласти пов’язку, скласти карту України. Дітям і дорослим є чим зайнятися. Для учасників ми підготували призи завдяки громадській організації «Я – мама!»», – розповідає пані Оксана.

10-річний Максим полюбляє мандрівки. «Найбільше мені сподобалося проходити смугу перешкод та швидко збирати туристичний рюкзак. Влітку я із задоволення піду з батьками в похід», – сказав юний спортсмен.Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: