У Житомирі зустріли срібних призерів з баскетболу Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади 2023 » Новини Житомира
 
 


У Житомирі зустріли срібних призерів з баскетболу Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади 2023

Автор: news_maker від 27-06-2023, 18:55, переглядів: 1


Завершилася найбільша інклюзивна подія у світі — Всесвітні Ігри Спеціальної Олімпіади в Берліні. Представники зі 190 країн світу, а це майже 7 тисяч спортсменів, 9 днів змагалися у 26 видах спорту. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

Під час війни порушуються всі права дитини: право на життя, право бути з сім’єю і громадою, право на здоров’я, право на розвиток особистості, а також право на турботу і захист. Чотири роки країни-учасники готували свої збірні. Діти за півроку, під час сирен та загроз ракетних ударів, змогли підготуватися та гідно представити Україну на змаганнях.

Сьогодні заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрій Денисовець разом із представниками Департаменту освіти Житомирської ОВА, рідними та друзями спортсменів, зустріли команду з Житомирщини у складі учнів Житомирської та Кмитівської спеціальної шкіл та університету «Житомирська Політехніка».

Житомирські спортсмени змагалися з 13 командами з різних куточків світу та вибороли срібло у змаганнях з баскетболу.Категорія: Спорт

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: