На Житомирщині СБУ викрила прихильницю «руського міра», яка захоплювалася у соцмережах російськими окупантами » Новини Житомира
 
 


На Житомирщині СБУ викрила прихильницю «руського міра», яка захоплювалася у соцмережах російськими окупантами

Автор: news_maker від 28-08-2023, 14:34, переглядів: 99


Співробітники СБУ викрили ще одну прихильницю російської військової агресії, яка прославляла у забороненій в Україні соцмережі злочинні дії окупаційної армії і поширювала заборонену символіку тоталітарного режиму.

Як встановлено під час досудового слідства, прибічницею російської федерації та «лобісткою» радянщини виявилася жителька містечка поблизу Житомира.

Ще до повномасштабного вторгнення держави-агресора жінка систематично розміщувала в «Однокласниках» так звані «ностальгічні» дописи із антиукраїнськими наративами, популяризацією комуністичного тоталітарного режиму і закликами до відновлення срср.

Після початку великої війни фігурантка продовжила поширювати в мережі заборонену в Україні радянську символіку та маніпулятивні лозунги, які рф традиційно використовує для ведення інформаційної війни проти нашої держави.

У них, серед іншого, стверджувалося, що вояки рф нібито «знову звільняють Європу від фашизму», а російська збройна агресія представлялася як українська громадянська війна, відповідальність за розв'язання якої покладалася на керівництво нашої держави.

Ініційовані спецслужбою лінгвістичні дослідження підтвердили наявність протиправного контенту у публікаціях зловмисниці.

На підставі зібраної доказової бази слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за:

- ч.ч.1 та 2 ст.436-1 (поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів),

- ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Викриття протиправної діяльності здійснили співробітники СБУ в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: