З метою виявлення доказів вчинення вбивства у Житомирі 27 березня, поліцейські перевіряли ще декількох осіб на причетність до резонансного злочину та провели низку обшуків. У 41-річного фігуранта поліцейські вилучили зброю, боєприпаси та вибухівку.
18 квітня слідчі слідчого управління спільно з оперативниками Управління карного розшуку поліції області та працівниками Управління стратегічних розслідування ДСР НПУ в Житомирській області за силової підтримки РПОП провели сім обшуків у селищі Попільня Житомирського району.
Під час слідчих дій поліцейські виявили цілий арсенал, який житель Київщини зберігав у гаражному приміщенні та в будинку на Житомирщині. Правоохоронці вилучили протитанкову ракету, протипіхотні міни, підривачі, гранатомети, постріли, понад 25 кг вибухівки, понад 22 тисячі набоїв різного калібру, понад сотню гранат, прицільні пристрої до РПГ, підривний пристрій, набої до гладкоствольної зброї та частини бойового автомата.
Слідчі затримали чоловіка у процесуальному порядку. Встановлено, що він раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину та за незаконне поводження зі зброєю.
Речові докази відправлені на експертизу.
Поліцейські встановлюють походження виявлено арсеналу.
Слідчі слідчого управління ГУНП в Житомирській області за погодженням з обласною прокуратурою повідомили зловмиснику про підозру у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 263) Кримінального кодексу України.
Суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Досудове розслідування триває.
Підозрюваному може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...