Житомирян закликають максимально економити електроенергію » Новини Житомира
 
 


Житомирян закликають максимально економити електроенергію

Автор: news_maker від 8-05-2024, 21:34, переглядів: 5


Не виключено, що можуть бути віялові відключення світла. Ситуація вцілому по країні критична. Потрібно економити вже зараз. Наразі обмеження не стосуються побутових споживачів!

Можливі відключення світла, коли не вистачатиме потужності в пікові години (6:00 — 9:00; 18:00 — 22:00). Бо в цей час підприємства та населення споживають максимальну кількість електроенергії.

Наполегливо просимо містян максимально економити електроенергію, особливо в пікові години (особлива увага до кондиціонерів. Ці пристрої «їдять» багато електроенергії), повідомляє Житомирська міська рада.

Не менш важливо — зменшити споживання холодної води. І зробити 3-добовий запас. Просимо не «набирати ванни» для запасу води, а використовувати ємності.

8 травня у Житомирі провели засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

1️. Водоканал — це вода та каналізація. Це в пріоритеті для населення. Працюємо без змін (у разі потреби — буде ввімкнено генератори)
2️. Міськсвітло — працюватиме зі зміною графіку роботи (у випадку критичного зменшення лімітів подачі електроенергії — вмикатимуть освітлення не раніше за 22:00, окрім періоду несприятливих на погодних умов). Світлофори на складних перехрестях автономно працюватимуть на акумуляторах упродовж 9 годин.
3️. ТТУ — поки без змін (корегування кількості випуску електротранспорту відбудеться у разі критичного зменшення лімітів подачі електроенергії)
4️. Підприємства — зменшити споживання електроенергії та перевірити альтернативні джерела живлення. У випадку критичного зменшення лімітів подачі електроенергії — рекомендовано обмежити ввімкнення зовнішньої реклами, особливо в пікові години.
5️. Лікарні, поліклініки — мають генератори. У разі потреби — буде здійснено автоматичне перепідключення. Запаси води є.
6️. Обʼєкти критичної інфраструктури міста забезпечені генераторами
7️. Генераторами забезпечені садочки та школи. Запаси води є. Про зміни у графіку роботи освітніх закладів не йдеться.
8️. Пункти Незламності готові до роботи у разі потреби (для підзарядки гаджетів).

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: