21 травня, начальник Житомирської ОВА долучився до передачі двох електроавтомобілів Центрам первинної медико-санітарної допомоги Черняхівської та Корнинської селищних рад.
Йдеться про дві нові автівки марки MG 4, які були закуплені завдяки плідній співпраці Міністерства охорони здоров’я, Житомирської обласної військової адміністрації з проєктом «World Bank Ukraine» «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя».
«Ці автомобілі стануть медичним працівникам у нагоді, адже вони потребують мобільності під час надання медичних послуг пацієнтам в регіоні», — зазначив Віталій Бунечко.
Нагадаємо, що МОЗ України закупило 75 таких автівок для 20 областей. Електромобілі придбані в межах Угоди про грант Глобального фонду фінансування (Проєкт «Зміцнення системи охорони здоров»я та збереження життя») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє як розпорядник Глобального фонду фінансування.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...