Питання подальшого функціонування обласного педагогічного ліцею поки що залишається відкритим » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Питання подальшого функціонування обласного педагогічного ліцею поки що залишається відкритим

Автор: news_maker від 16-07-2013, 12:57, переглядів: 990

Питання подальшого функціонування обласного педагогічного ліцею поки що залишається відкритим

Розв'язати його остаточно заважає те, що ще не набули чинності зміни до Бюджетного кодексу України, які дозволяють фінансувати цей навчальний заклад з обласного бюджету. Як інформує прес-служба обласної ради, напередодні відбулось чергове засідання робочої групи з питання подальшого функціонування цього навчального закладу. Члени робочої групи розглянули декілька варіантів розвитку подій таким чином, аби з нового навчального року учні ліцею без перешкод могли отримувати освітні послуги. Остаточний варіант робоча група зобов’язалася виробити після вступу в дію Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Тим часом управління освіти та науки облдержадміністрації ще раз розгляне можливі шляхи вирішення питання функціонування закладу, щоб рекомендувати до розгляду робочої групи найбільш оптимальний, пише офіційний сайт облради. Питання нагальне, адже до початку нового навчального року залишилось півтора місяці, і за цей час необхідно визначитися як із набором нових учнів, так і з продовженням навчання дітей, які вже є ліцеїстами. Нагадаємо, що умовою фінансування ліцею з обласного бюджету є те, що не менше 70 відсотків його учнів мають бути жителями області, а решта – з обласного центру. А сам механізм фінансування, за словами заступника директора департаменту фінансів Віктора Венцеля, законодавчо ще не врегульований.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: