Нагородити переможців, а їх цього року було 58, прибули голова обласної ради Йосип Запаловський та начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Олександр Пастовенський. Золотою медаллю та дипломом лауреата конкурсу 1 ступеня в номінації "Випереджаюча освіта для сталого розвитку, як інноваційна форма організації освітнього простору" нагороджено Житомирський обласний педагогічний ліцей Житомирської облради. Срібну медаль та диплом 2 ступеня в номінації "Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти" отримав Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Також срібними медалями та дипломами лауреата 2 ступеню в номінації "Інноваційний розвиток шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти" нагороджені Бердичівська гуманітарна гімназія №2, Озерненська та Новогуйвінська гімназії Житомирського району.
Привітав лауреатів Йосип Запаловський:
"Ми бачимо позитивні результати. І сама участь області у цій виставці, у цьому конкурсі говорить про те, що ви, шановні, нас прославили. Стільки переможців, це дуже приємно чути. І ми й надалі будемо робити все для того, щоб максимально підтримувати освітянську галузь".
Про свою участь у V Національній виставці "Інноватика в сучасній освіті" говорять її учасники.
Вчитель образотворчого мистецтва Вацлавпільської гімназії Червоноармійського району Леонід Фесенко:
"Ми на виставці показали роботи, які напрацювали разом з дітьми і які видані на теренах України. У цьому році я особисто видав три альбоми і два методичних посібника для початкової школи. Це ми представили на виставці і отримали диплом. Сподіваюся, що це повернеться сторицею, і той досвід, який ми напрацьовуємо під час робот з дітьми, знадобиться не тільки нам, а й іншим педагогам, і в області, і в Україні".
Своїми враженнями ділиться Оксана Гаврилова – керівник краєзнавчого музею та заступник директора Миропільської гімназії Романівського району:
"Ми уже вдруге беремо участь в такій виставці, це роботи всього колективу. Що стосується мого проекту, це краєзнавча робота. Це робота досить кропітка по збереженню історії рідного краю, історії Мирополя Романівського району. Інші проекти – це проекти по вихованню, проекти сталого розвитку".
Освітяни не зупиняються в своїй роботі і вже 30 січня наступного року відбудеться відкриття виставки "Сучасна освіта Житомирщини", а згодом і VI Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті-2014".