На дороги Житомира вже висипали 14 тонн солі та 260 тонн піщаносолевої суміші » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На дороги Житомира вже висипали 14 тонн солі та 260 тонн піщаносолевої суміші

Автор: news_maker від 9-12-2013, 16:03, переглядів: 1 291

На дороги Житомира вже висипали 14 тонн солі та 260 тонн піщаносолевої суміші

У Житомирі активно здійснюють посипання доріг піском і сіллю та розчищають вулиці від снігу. Про це розповів заступник начальника комунального господарства Житомирської міської ради Віталій Шевчук.

За його словами, комунальною технікою за вихідні на вулиці міста було висипано 14 тонн солі і 260 тонн піщаносолевої суміші. КП «УАШ» працює цілодобово: одна зміна – вдень, інша – вночі. Першочергово техніка функціонує на центральних, магістральних вулицях та аварійно-небезпечних ділянках, згодом роботи будуть здійснюватися і на другорядних вулицях.

«Наразі місто очищає 13 одиниць техніки, вночі вийде 14 машин. Найбільшою перешкодою для нас є те, що у нічний час власники транспорту залишають свої автомобілі на вулицях міста, а це не дає можливості якісно виконати саме розчищення доріг від снігу», – підкреслив Віталій Шевчук.

У попередню ніч вулиці Житомира посипали сіллю, у цю ніч очищатимуть від снігу. Паралельно здійснюється контроль за якістю виконаних робіт. Зокрема, на снігоприбиральну техніку вже почали встановлювати GPS навігатори.

На прибудинкових територіях працювало 22 одиниці техніки. Люди працюють у дві зміни: з 4.00 год. до 8.00 год. ранку та з 17.00 год. до 20.00 год. вечора. Для працівників КП ВЖРЕПів забезпечено 350 лопат, ще 500 планують закупити.

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: