"Житомирський лікеро-горілчаний завод" може припинити своє існування. Про це сайту повідомили схвильовані працівники заводу. При чому колектив заводу шукає підтримки, аби відстояти не лише робочі місця, але й престижність підприємства.
Шановна громадо!
До Вас звертається колектив ДП "Житомирський лікеро-горілчаний завод".
Спочатку ДУС вирішив продати завод, тепер вирішив що спочатку його треба зробити банкрутом, щоб хтось з олігархів зміг би купити його за безцінок.
30 квітня 2014 року, в ДУС було звільнено генерального директора ДП "ЖЛГЗ" Спірідонова Олександра Анатолійовича.
ДУС призначив нового генерального директора Касіча Ігоря Петровича, який є представником ТОВ «Інвест-Капітал-Груп», яке в 2010-2011 рр. майже довело наше підприємство до банкрутства, створивши 32 млн.грн. борг. (їх вину доведено в судовому порядку, але борг ними не повернутий), ними була майже зруйнована мережа фірмових магазинів.
Касіч І.П., представившись у 2011 році представником Державного управління справами, був ініціатором передачі всіх торгових марок (рецептур) ЛГЗ у власність ТОВ «Інвест-Капітал-Груп», що призвело б до припинення діяльності підприємства, але це вчасно, завдяки існуючому керівництву, вдалося зупинити. На сьогоднішній день Касіч І.П. доведе цю справу до кінця.
Зрозуміло: з якою метою та на якій підставі цю людину призначили генеральним директором.
Допоможіть, будь ласка! Не дайте залишити без роботи 512 робітників!
Давайте відстоювати наш завод разом!
На сьогоднішній день завод є одним з найбільших платників податків в області, а саме до державного бюджету сплачено за 2013р. 112 млн.грн. На заводі справно платиться зарплата (середня з/пл. працюючого складає 3210 грн). Крім зарплати людям дають матеріальні допомоги на оздоровлення, на лікування, на навчання, на народження дитини і ін. (на ці цілі витрачено в 2013р. 598 тис.грн). В оновлення обладнання в 2013р вкладено майже 3 млн.грн. Чистого прибутку за 2013р. отримано 354 тис.грн.
Після того, як завод віддадуть у приватні руки - 512 людей опиняться на вулиці. Завод заснований ще в 1896 році, який не закривався навіть під час війни, який пережив часи "сухого закону", дефолту, після приватизації просто перестане існувати.
Крім того - одна справа продавати дачі, резиденції, машини, вертольоти і зовсім інша пустити з молотка завод.
Це ж живі люди, сотні сімей залишаться без засобів на існування!