28 червня в Україні відзначають 16-річчя з дня прийняття Конституції. З цієї нагоди у Житомирі відбувся ряд офіційних заходів за участю керівництва міста та області.
Покласти квіти до пам’ятників визначних українців прийшли заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, заступник голови обласної ради Михайло Чигир, міський голова Володимир Дебой, перший заступник міського голови Галина Семенець, працівники державних установ, молодь та житомиряни.
«Шістнадцять років тому ми отримали Конституцію – це великий крок у розвитку держави та демократії. Головне наше завдання сьогодні – це дотримуватись усіх положень Основного закону країни, і своєю працею та любов’ю до України доводити, що 28 червня 1996 року ми зробили правильний вибір» - наголосив Володимир Дебой.
Сьогодні на протязі дня, в парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна відбудуться святкові заходи до Дня Конституції.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...